top of page

Kategoriler

Kaptanlı Kiralık Jeanneau Sun Odyssey 37

Güncelleme tarihi: 18 Mar 2023Merhaba,


Gerek marina bağlama ücretleri, gerekse tekne işletme maliyetlerinin çok artmış olması; günümüz şartlarında, deniz üzerinde var olmamızı neredeyse imkansız hale getirmektedir. Üç tarafı denizlerle çevrili ülkemizde, denizlerden istifade edebilmek için ufak bir tekne sahibi olmak, söz konusu masraflar sebebi ile artık bir hayal. Denizlerimiz; ne yazık ki, sadece sanayici patronlara, yabancılara ve elbette para babalarına hizmet vermekte, artık.


Yaklaşık iki yıl kadar önce mütevazi bir yelkenli tekne satın almış olan emekli bir dostumuz, söz konusu işletme maliyetlerinden biraz olsun kaçınarak, denizler üzerinde var olmaya çalışıyor. Siz de farklı bir konsept ile tatil arıyorsanız, Sinan kaptanın söylediklerine kulak verin.


Saygı ve sevgiler.


Tekne sahibinin yorumu:


Bildiğiniz üzere yelkenli teknem “S/Y Ecemiz” ile Güney Ege ve Akdeniz’in en güzel koylarında şehrin kalabalığından uzak huzurlu zamanlar geçirmeye başladım. Bu yazda bu zamanları siz dostlarımla birlikte geçirmek, çalışma hayatının halen içinde olan sizler için de hem yelken ile tanışma hem de butik bir tatil imkanı sağlamak isterim. Örnek program ve detaylı bilgilendirme sunumu aşağıda paylaşılmıştır.. Pruvanız neta, rüzgarınız kolayına olsun.

Hayallerinizi ertelemeyin !!!


Sinan Özcan

+90 533 590 55 95

Mavi Gezi v4
.pdf
PDF dosyasını indir • 614KB

51 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page