top of page
Sail Boats

TEKNENİ SAT

Bir tekne satarken, tekne satış sürecinin her aşamasında kendinizi rahat hissetmek ve tam kontrole sahip olmak istersiniz. TMS Yacht Sales & Services; her aşamada size tavsiyelerde bulunarak elinden geleni yapacaktır.  Teknenizin satışı esnasında, güler yüzlü tavsiyelerimiz ve profesyonel hizmet anlayışımız ile size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Sadece arayın, gerisini biz hallederiz!

Yatınızı iki değişik yöntemle satış listelerimize almamız mümkündür. 

 

OPEN LISTING 

Eğer yatınızı OPEN olarak listelerseniz; yatınızın ücretsiz olarak www.yachtworld.com  www.tms-marmaris.com , www.tmsyachtsales.com , www.youtube.com ve www.sahibinden.com web sitelerinde reklamı yapılacaktır. Yatınızı istediğiniz sayıda farklı  broker sitelerinde satışa sunabilirsiniz. Sadece sizden ricamız tüm firmalarda yatın satış  fiyatının aynı rakam olmasıdır. Eğer yatınızın satışı Tms Brokerage dışında bir firma yada  şahıs aracığı ile yapılırsa bu durumda Tms Brokerage’e komisyon ödemeniz  gerekmemektedir. Eğer yatınızın satışı Tms Brokerage tarafından yapılırsa komisyon  oranı %6’dır.  

CENTRAL LISTING 

Eğer yatınızı CENTRAL olarak listelerseniz; Yatınızın detayları aylık olarak tüm dünyadaki broker firmalarına gönderilecektir. 

 

Yatınızın reklamı ücretsiz olarak yapılacağı yerler:

Yatınızın satışı Tms Brokerage dışında bir firma, şahıs yada sizin tarafınızdan yapılırsa  satış işlemleri Tms Brokerage tarafından yapılır. Eğer yatınızın satışı Tms Brokerage tarafından yapılırsa komisyon oranımız %6’dur. Eğer satışı siz yaparsanız komisyon oranı  %3 olarak uygulanacaktır. 

  • Yat kayıt sertifikasının kopyası  

  • Yatınız şirket adına kayıtlı ise satışa yetkiniz olduğunu belirtir evrak

  • Sigorta poliçesinin kopyası 

  • Yatın ilk sahibi siz iseniz inşa sertifikası kopyası, ilk sahibi siz değilseniz satış  sözleşmesinin kopyası 

  • Eğer varsa yatınızın iç ve dış fotoğrafları. Eğer yoksa, memnuniyetle biz yatınızda  gerekli fotoğraf çekimini yapabiliriz. 

  • Yatın bulunduğu marina’ya hitaben yazılmış ve firmamızın yata potansiyel  alıcılar ile birlikte girişine izin veren yetki yazısı. 

  • Avrupa Birliğinde KDV ödendiği taktirde KDV ödenmiş durumunu ispatlayan  evraklar.

TEKLİF ALIN

Tesekkurler!

bottom of page