Sea View

YAT ALIM VE SATIŞI

 

 

İki kat daha hızlı tekne satıyoruz!
Platformumuz; potansiyel alıcıları, satıcılarla sezgisel olarak eşleştirir. TMS Yacht Sales ile teknelerin iki kat daha hızlı satılmasının sebeplerinden biri de budur!

 

Daha fazla tekne satıyoruz!
Tüm dünyada satıcı ve alıcıları bir araya getiriyoruz, yılda 20'den fazla tekne satışı gerçekleştirdik.

 

Satış yok, ücret yok!
Teknenizi satmazsak komisyon ödemezsiniz. Teknenizi diğer komisyoncularla veya aynı zamanda özel olarak satışa koymanızda sorun yaratmamaktadır.

 

Şeffaflığın, mutlu satıcı ve alıcılar elde etmenin en önemli faktörlerinden biri olduğuna inanıyoruz. Personelimiz, tüm detayları ve bilgileri kaydetmek, ayrıca detaylı fotoğraf ve videolar çekmek için teknenizi bizzat teknenizi ziyaret etmektedir.

Teknenizi; TMS Yacht Sales ağının yanı sıra, YachtWorld ve Sahibinden dahil diğer tekne satış sitelerinde de pazarlayacağız.

Doğru bir liste oluşturmaktan, teknenizi pazarlamaktan, teklifleri yönetmekten, sözleşmeler ve mülkiyet devri dahil gerçek satışın tüm unsurlarına kadar tüm süreci yönetmekten gurur duyuyoruz. Yerel bilgimizden istifade ile; teknik servis, teslimat, temizlik ve diğer lojistik düzenlemelerde de yardımcı olmaktayız. Amacımız; bir satıcı olarak, minimum stres ile bir satış gerçekleştirmektir.

 

TMS Yacht Sales, bir tekne alım/satımının geleneksel satıştan oldukça farklı bir süreç olduğunu kabul etmektedir.

Alıcı ve satıcılarımız için tekne satış ve satın alımını kolaylaştırarak, nihai olarak satışı gerçekleştirecek etkin bir süreç izlemekteyiz.