top of page
Sea View

YAT ALIM VE SATIŞI

İki kat daha hızlı tekne satıyoruz!
TMS Yacht Sales, bir tekne alım/satımının geleneksel satıştan oldukça farklı bir süreç olduğunu kabul etmektedir. 
Alıcı ve satıcılarımız için tekne satış ve satın alımını kolaylaştırarak, nihai olarak satışı gerçekleştirecek etkin bir süreç izlemekteyiz. TMS Yacht Sales ile teknelerin iki kat daha hızlı satılmasının sebeplerinden biri de budur!

 

Daha fazla tekne satıyoruz!
Tüm dünyada satıcı ve alıcıları bir araya getiriyoruz. Marmaris'te, özellikle marinamızda konuşlu tekneler ile ilgileniyor, yılda ortalama 10-12 arasında tekne satışı gerçekleştiriyoruz.

 

Satış yok, ücret yok!
Teknenizi satmazsak komisyon ödemezsiniz. Teknenizi diğer komisyoncularla veya aynı zamanda özel olarak satışa koymanızda sorun yaratmamaktadır.

 

Şeffaflığın, mutlu satıcı ve alıcılar elde etmenin en önemli faktörlerinden biri olduğuna inanıyoruz. Personelimiz, tüm detayları ve bilgileri kaydetmek, ayrıca detaylı fotoğraf ve videolar çekmek için teknenizi bizzat ziyaret etmektedir.

Teknenizi; TMS Yacht Sales ağının yanı sıra, YachtWorld, Boats.com ve Sahibinden dahil diğer tekne satış sitelerinde de pazarlayacağız.

Doğru bir liste oluşturmaktan, teknenizi pazarlamaktan, teklifleri yönetmekten, sözleşmeler ve mülkiyet devri dahil gerçek satışın tüm unsurlarına kadar tüm süreci yönetmekten gurur duyuyoruz. Yerel bilgimizden istifade ile; teknik servis, teslimat, temizlik ve diğer lojistik düzenlemelerde de yardımcı olmaktayız. Amacımız; bir satıcı olarak, minimum stres ile bir satış gerçekleştirmektir.

 

Firmamız; sadece tekne alım/satımı yapmamaktadır. Tekne transfer ve taşımacılığı, sigorta hizmetleri, tekne kayıt işlemleri, refit ve onarımlar ile sörvey hizmetlerini içeren kapsamlı bir çok hizmet sunulmaktadır.

 

Söz konusu hizmetleri; TMS Yacht Sales & Service'den tek bir paket olarak karşılayabileceğiniz gibi, ihtiyaç duyabilceğiniz bir kaç hizmeti de, ekonomik açıdan en uygun teklif ile kolaylıkla temin edebilirsiniz. 

Tekne taşımacılığı ve transferleri konusunda; lokal kaptanlarımızdan istifade ettiğimiz gibi, uluslararası platformda temayüz etmiş global firmalar ile birlikte de çalışmaktayız. Sigorta işlemleriniz için Maphre ve HDI ile birlikte çalışarak en uygun teklifleri tarafınıza sunuyoruz. Sörvey işlemlerinizi akredite sörveyler vasıtası ile neticelendirmekteyiz. Refit ve onarımların ile bayrak kayıt işlemlerinin çoğu ise, firmamız tarafından sağlanmaktadır. 

bottom of page