top of page

Döşeme Uygulamaları

Tekne iç mekanınızı yenileyerek, mobilya döşemelerini değiştirmek, belki de uyurken biraz daha konforlu bir ortam yaratmak istiyorsanız, kesinlikle yardımcı olabiliriz. Yat döşeme işçiliği, uzman personel tarafından, ihtiyaç ve zevkinize cevap verebilecek şekilde en kısa sürede tamamlanmaktadır.

TMS olarak, piyasada iyi tanınmakta olan tedarikçilerle çalışıyoruz. Döşemelik perde, yatak takımları ve aksesuarların eksiksiz bir şekilde, yeniden tasarımı yapılırken, kaliteli kumaş kullanımı, yeni köpük kullanımı ve yeni sünger kullanımı gibi kriterlere dikkat edilmektedir.

 

Bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.

Kışlık Tente Uygulamaları

Sağlam yapı ve malzemelerle oluşturulmuş bu tente imalatı, yatırımınızı ve teknenizi korumanın en basit ve ekonomik yoludur.

 

Bir yardımcıyla, yalnızca birkaç saat içinde kolayca kurulabilir. Dizayn sayesinde, bumba ve direğin kullanımı ile, tekne güvertesi çadır gibi komple örtülerek tam koruma sağlanır.

 

Detaylar için bizimle iletişime geçin.

Serpinti Körüğü veTente Uygulamaları

Serpinti körükleri ve güneşlikler havuzluğunuzu dış etmenlerden korumak için tasarlanmaktadır. TMS olarak ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek tipte serpinti körüğü ve güneşlik dizayn ve imalatı yapıyoruz. Teknenizin görüntüsünü bozmadan, işlevsel imalatlar ile havuzluğunuzun keyfini sürmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uzman personelimizden istifade ile en kısa zamanda ve kaliteli çözümler üretiyoruz. Hizmetlerimiz;

  • Alçak seviye/krom malzeme, serpinti körüğü imalatları

  • Yüksek seviye/krom malzeme serpinti körüğü imalatları

  • Özel güneşlik/krom malzeme imalatları

  • Özel tente/krom malzeme imalatlları

  • Onarımlar

  • Kumaş değişimleri

Güneşlik Uygulamaları

Sunbrella kumaşından imal edilen güneşlikler bumba üzerine konuşlandırılmaktadır. Bu tasarım sayesinde gerek havuzlukta, gerekse, tekne gövdesinde, sizleri dış etkilerden (Güneş/Yağmur) koruyacak ilave alanlar yaratmaktayız.

 

Nihayetinde bu bir güneşlik olup, yağmurda da kullanılmaktadır. Ancak% 100 su sızdırmazlık garantisi verilmemektedir. Yaptığımız imalatlar ile tekne gövdesinin büyük bir bölümünü kapatırken, sizlere özel esnek çözümler üretiyoruz.

 

Bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.

tekne-yat-brandası-21.jpg

Shrink Uygulamaları

Shrink film veya shrink wrap olarak da adlandırılan malzeme, teknelerin kaplanması için kullanılabilen çok yönlü polimer bir malzemedir.

 

Tekne etrafında sıkıca küçülmesini katalize eden bir elektrikli ve / veya gazlı ısı tabancası ile malzemeye ısı uygulanmak sureti ile koruyucu bir bariyer kat oluşturulabilmektedir.

TMS olarak uzun yıllardır shrink kaplama kullanıyoruz. Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

bottom of page