top of page

Kategoriler

Evlendiriyoruz


Herkese merhabalar.

Geçen hafta içerisinde çok güzel bir organizasyona imza atarak, çok hoş bir teklife şahitlik ettik. Kahramanlarımız Emre ile Merve.

Emre ile; emektar dostumuz Ferhat Özyalçın vesilesi ile tanıştık. Emre'yi eve davet ederek, aklında ne varsa anlatmasını istedim. Soru/cevap şeklinde geçen yaklaşık yarım saatten sonra, evllik teklifi organizasyonumuzun ana hatları belirlenmiş oldu.

Deniz mahsulleri çorbası, Akdeniz usulü, soslu levrek ızgara, Akdeniz usulü salata, ananas, kavun, çilek, buzlu badem, yeşil zeytin ile hazırlanmış menünün yanında, Sarafin beyaz şarap ve şampanya'da soğuk olarak servise hazırlandı.

Kaptan olarak, nikah memuru ve imamlık gibi meslekleri kolaylıkla icra edebildiğim halde, kameramanlık yapmakta oldukça zorlanmaktayım. Özellikle güneş battıktan sonra kaliteli çekim yapmak, neredeyse imkansız oluyor.

Saat 17:45 gibi tekneye avdet eden çiçeği burnunda çiftimiz, ufak bir seremoninin ardından, sofraya oturdular. Çorbaları bitip, ana yemeğe geçtiklerinde ise, palamar çözerek limandan ayrıldık. Şarap ve ana yemek ikramımızı Marmaris körfezi içerisinde seyir halinde icra ettikten sonra; saat 19:30 gibi, kale ve şehir manzaralı bir mevkiye demir attık. Güneş, 20:00'da batıyor. Yaklaşık yarım saat daha görüntü alabiliyorduk. Bu sebep ile; servislerini yenileyerek, meyve ve şampanya ikramı bölümüne geçtik. Lakin, teklif saati yaklaşıyordu.

Emre'nin yapmış olduğu teklifi, koca bir "EVET" ile yanıtlayan Merve'nin mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

Şimdi sizleri; şahitliğini yapmış olduğumuz, bu güzel birlikteliğin anı ve hatıraları ile baş başa bırakıyoruz. Daha fazla resim ve video için buraya -üyelik gerektirir- tıklayabilirsiniz.

Saygı ve sevgiler.

73 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page