top of page

Kategoriler

Intersleek 110SR Nedir?

MV Polaris’in karinası yeni nesil bir zehirli boya ile kaplandı. Slikon içerikli bu zehirli boyayı, öyle 1-2 sene giden diğer zehirli boyalar ile karşılaştırmayın. Eğer ürün, kullanım kılavuzuna uygun bir şekilde profesyonel bir ekip vasıtası ile uygulanıyor ise, müteakip 4-5 sene zehirli boya sorununuz ortadan kalkmış oluyor.


Gelişmiş bir floropolimer kirlenme önleyici kaplama olanzehirli boya, biyosit içermemekle birlikte teknelerin su altı gövdesine uygulanmak üzere tasarlanmıştır. Intersleek 1100SR, geleneksel zehirli boyalara kıyasla %9'a kadar yakıt tasarrufu ve CO2 azaltımı sağlamaktadır. Ultra pürüzsüz, düşük sürtünmeli yüzey sayesinde tekne hızına da katkıda bulunmaktadır.


Kolay temizlenme ve gerçek biyosit içermeyen yapısı sayesinde; ciddi derecede yakıt ve maliyet tasarrufu sağlamakla birlikte, %100 müşteri memnuniyeti sağladığını ifade etmemiz çok ta yanlış bir söylem olmayacaktır. Son 20 yılda 6.400'den fazla tekne/geminin Intersleek teknolojisi ile kaplandığını da belirtmekte fayda bulunmaktadır. Eğer siz de; birkaç yılda bir, zehirli boya ile uğraşmak istemiyorsanız, mutlak suret ile fiyat sorunuz.


Ürün teknik föyüne buradan ulaşabilirsiniz. Uygulama resim ve videoları ise aşağıda paylaşılmıştır.
55 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Kommentare


bottom of page