top of page

Kategoriler

Projemiz Desteklenmeye Devam Ediyor.


İki hafta önce denize indik. İki haftadır da, deniz tecrübelerini icra ediyoruz. Artık, teknemizin onarım, yenileme ve bakım faaliyetlerinin tamamlandığını söyleyebiliriz.

Söz konusu onarım ve bakım faaliyetlerinin tamamı, TMS Marmaris tarafından yürütülmüş olup, hali hazırda %100 başarı ile neticelendirilmiştir. TMS Marmaris ekibi tarafından; gerek kara parkı, gerekse deniz tecrübeleri esnasında, tarafımıza gösterilen ilgi ve alaka takdir edilecek seviyededir.

TMS Marmaris, tüm onarım maliyetlerimizi üstlenerek, projemize destek olmuştur. Bu vesile ile; başta Emre Yüksel ve Galip Şenel olmak üzere, tüm TMS Marmaris ailesine çok teşekkür ederiz.

TMS Marmaris; 1994 yılından bu yana Doğu Akdeniz'de Rodos adasının 25 mil kuzeyinde bulunan Marmaris'te kurulmuştur. Yat işletmeciliği ve servisi alanında faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Ofis ve atölyesi Marmaris Yat Marina'da bulunmaktadır. 50 metrelik yatlar ve 330 ton kapasiteli travel lifti, 750 tekne deniz, 1000 tekne kara park kapasitesi, modern tesisler, samimi ve deneyimli bir ekip ile tüm yıl boyunca hizmetinizdedir.

Hem yaz hem de kışları tekneniz için yüksek hizmet kalitesi, garantili ve güvenilir servis hizmeti düşünüyorsanız, mutlak suret ile iletişime geçebilirsiniz.

Söz konusu onarım ve bakım faaliyetleri kapsamında; tekne dahilinde, neler yaptığımızı süreç içerisinde çeşitli videolar ile paylaşmıştık. Bugün, bu videolara bir yenisini daha ekleyebildiğimiz için mutluyuz. İyi seyirler.


96 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page