top of page

Kategoriler

Projemiz Destekleniyor.


Egece Marine Project, bir "Tekne Paylaşım Projesi" olarak hayata geçirildi. Söz konusu projenin temel amacı; yelkenli tekne dinamikleri ve denizcilik kültürü ile tanışmanızı sağlamak, aynı zamanda da, tekne işletme giderlerimize ilave bir katkı yaratmaktır. Bu sayede; denizlerde var olmaya devam etmeyi hedeflemekteyiz.

Egece Denizcilik Projesine ilk destek, İstanbul'dan geldi. 2001 yılında, Burak Özgehan Yalçın tarafından kurulan NOKTA MODEL, özellikle 3D dizayn imalatları ile, Orofusione ve Orowax markalarını kuyumculuk sektörüne kazandırmış, halihazırda da, Kuyumcu Kent'te faaliyetlerini sürdürmeye devam etmekte olan köklü bir firmadır.

Kuyumcu Kent'i bilmeyenler için konuyu biraz daha açalım.

Oldukça büyük bir kapalı alan içerisinde, temiz hava ve gün ışığından yoksun bir şekilde çalışmak zorunda kalan Nokta Model personeli için, öğle arasına servis planlaması yapan firma sahibi, bu suret ile çalışanları ile beraber, öğle paydoslarının Yeşilköy veya Florya'da geçirecek şekilde düzen almış. Bu sayede, personelin temiz hava ihtiyacı karşılanabildiği gibi, moral ve motivasyonlarının da artması hedeflenmiş.

Geçtiğimiz Nisan ayı içerisinde de, Kadıköy Kadırga Meslek Lisesi öğrencilerini Kuyumcu Kent'te kabul etmiş, kendilerine de destek sözü vermiştir. Konu ile ilgili videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.

İmkanlar dahilinde, bir çok sosyal projeye katılmaya çalıştığını da ifade etmekten çekinmeyen firma sahibi; çevreye saygılı, duyarlı ve sosyal farkındalık projelerine önem veren nadir dostlarımızdan birisidir. Bize yapmış olduğu destek için, kendisine çok teşekkür eder, hep birlikte geçireceğimiz güzel günleri halat ile çektiğimizi de ifade ederiz.


105 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page