top of page

Kategoriler

DeFever E52 Trawler - SATILDI

Güncelleme tarihi: 3 Nis 2023Harika bir uzun menzilli kruvazör olan DeFever E52, boyuna göre inanılmaz bir kabin yerleşimi ve iç konaklama sağlayan bir "flush deck" tasarımdır. Gayet geniş ve konforlu olarak tasarlanmış olan owner kabin içerisinde yaklaşık 3 metrelik dolaplar konuşlandırılmıştır. Pruvada konuşlu ikinci bir kamara, üst üste dizilmiş ranzalarda, iki misafir daha ağırlamanıza imkan vermektedir. İki kabin versiyonu; E52'yi, iki çift için oldukça konforlu bir tekne yapmaktadır. Bu tekneyi kaptan köşkünden veya devasa flybridge’ten kullanma imkanınız bulunmaktadır. Elektrikli vinç yardımı ile flybridge üzerinde 4,5 metre uzunluğa kadar bir bot taşınabilmektedir. Teknede konuşlandırılmış olan 1300 litre su ve 4200 litre yakıt tanklarından istifade ile 1200 mil kesintisiz seyir yapma imkanı bulunmaktadır. Makine dairesindeki 1,9 metrelik tavan yüksekliğine hayran kalacaksınız. 1980'den 1991'e kadar inşa edilen bazı versiyonlar Tayvan'daki CTF tersanesi tarafından üretilmiştir. Daha sonraki yıllarda; yeni versiyonlar genişletilmiş bir gövde ile fabrikada üretilmeye devam etmiştir.


Tekne, satıcılar adına İsveç'in Stocholm bölge mahkemesinden vasıtası ile satılıktır. Tekne “olduğu gibi/bulunduğu yerde” esas alınmak sureti ile satılacaktır. Bir başka deyiş ile; kondisyonu ne olursa olsun, mevcut haliyle satıldığı anlamına gelmektedir. Tekne; sezon öncesi bakımları için Albatros Marina, Marmaris, Türkiye'de karada konuşludur. Potansiyel alıcılar herhangi bir teklif vermeden önce tekneyi karada görme ve inceleme şansına sahiptir.


Güverte ve gövdeye pasta&polish işlemi yapılmıştır. Kara periyodu esnasında Kasım 2022 tarihinde zehirli&pervane boyaları tamamlanmıştır. 2021 yılında jeneratörün ana bakımı yapılmıştır. Son motor bakımı Nisan 2022 ayında yapılmıştır. Tekne şu an seyre hazır bir vaziyettedir. Tekne resim ve videoları günceldir. Resim ve videolar 21 Aralık 2022 tarihinde çekilmişlerdir. Teknenin detaylı resimler ile videosu için lütfen iletişim kurunuz.


Tekne gösterimleri hafta içi mesai saatleri içerisinde yapılacaktır. Tekneyi görmek için randevu alınması gerekmektedir. Daha fazla detay için lütfen bizimle iletişime geçin.


Lütfen dikkat: Satış koşulları aşağıda paylaşılmıştır.


• Peşinat: %10

• Kalan ödemenin %90'ı 14 gün içinde ödenecektir.

• Satış durumu: Teknenin mevcut durumu.


Photos: