top of page

Kategoriler

Krom İmalatı

Güncelleme tarihi: 26 Şub 2020


Bildiğiniz gibi, baş tarafa krom kaplama yapılması için teklif almış, maddi imkansızlıklardan dolayı imalatı gerçekleştirememiştik.

Çıpayı mayna ederken, kayığımızın baş tarafına çarpıp, gelcoat'a hasar verdiği tekrar gözlemledik. Ne kadar dikkat edersek edelim, çarpmasını engelleyemediğimizi fark ettik.

Destekleriniz sayesinde daha önce projelendirdiğimiz imalatı, bugün tamamladık. Çok güzel oldu. İmalatın gerçekleşmesine katkı sağlayan başta Şükrü Aydın olmak üzere, Güney Torna - South Marine ekibine çok teşekkür ederiz.

Yat Marina'da konuşlu olan South Marine, her türlü krom imalatınızı ve/veya modernizasyonunuzu gerçekleştirecek kapasitede ekipman ve teçhizat'a sahip. Atölye'ye sığamayan ekip, Rollbar imalatlarını varendaya taşımış. Özellikle Rollbar imalatlarını görmenizi isteriz. Üzerinde ; Matafora askısı, bot mataforası, olta tutucu ve güneş paneli montaj ekipmanları standart olarak bulunuyor. İstenirse, Uydu Sistemi ve Rüzgar Jeneratörü montaj ayakları da projeye dahil edilebiliyor.

Yapılan imalata ait resimler aşağıdadır.


227 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Motorlar

bottom of page